فیبر نوری

جستجو

اطلاعات تماس

 • تهران، محله حصارک ، خیابان نسیم ، خیابان سرو ، پلاک 5
 • ۰۲۱-۴۴۸۷۱۹۷۶
 • info@aran-telecom.com

باتوجه به پیشرفت و توسعه روز به روز شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی در زمینه کامپیوتر و مخابرات و نیاز به داشتن زیرساخت مناسب جهت تبادل اطلاعات با مزیت های سرعت بالا، پهنای باند مناسب، مقرون به صرفه بودن، دارای امنیت اطلاعاتی کافی و قابل بهره برداری با تعداد کاربران متفاوت در مسافت های طولانی مطرح می باشد به همین جهت بهترین زیر ساخت مناسب جهت طراحی و توسعه شبکه های کامپیوتری و مخابراتی بهره گیری از زیر ساخت های اکتیو و پسیو فیبرنوری می باشد. در همین راستا شرکت آران تلکام با بکارگیری دانش و تجربه مهندسین و متخصصان کارآمد افتخار این را دارد در زمینه طراحی، اجرا، توسعه، مشاوره و تامین کالاهای های مورد نیاز با توجه به نیاز مشتریان محترم خدمت رسانی نماید.

شبکه های ارتباطی بر پایه تکنولوژی PON (Passive Optical Network):

استفاده از این تکنولوژی در زیرساخت های اجرایی FTTx  بوده که در مسافت های در حدود ۲۰ کیلومتر برای کاربرانی با تعداد ۱۶ تا ۱۲۸ برای هر لینک با بهره گیری از تجهیزات پسیو فیبرنوری قابل اجرا می باشد.

شبکه های ارتباطی بر پایه تکنولوژی AON (Active Optical Network):

طراحی، اجرا و توسعه زیرساخت های مبتنی بر این تکنولوژی در مسافت های طولانی تر در حدود ۱۰۰ کیلومتر با بهره گیری از تجهیزات اکتیو فیبر نوری قابل اجرا می باشد.

شبکه های مبتنی بر توپولوژی های P2P & P2MP در پروژه های برون شهری، داخل شهری، ساختمان های اداری و تجاری و شرکت ها.

شبکه های ارتباطی قابل استفاده در پروژه های مخابرات خصوصی و دستگاه های ارتباطی بیسیم

پس از تایید طرح نهایی پروژه توسط کارفرمای محترم جهت اجرا و توسعه شبکه های ارتباطی فوق خدمات زیر توسط تیم اجرایی شرکت آران تلکام  انجام می پذیرد:

 1. حفاری، تیرچه گذاری و سینی گذاری مسیر پروژه
 2. کابل کشی خاکی، هوایی و کانالی
 3. داکت گذاری جهت پروژه های شوتینگ کابل فیبرنوری
 4. نصب کابینت، جعبه های تقسیم، هندهول و منهول
 5. مفصل بندی، نصب و آرایش پچ پنل، اسپلیترو دیگر تجهیرات پسیو
 6. استفاده از دستگاه Fiber Blowing جهت ارسال کابل در داکت ها
 7. فیوژن و سربندی کرهای فیبرنوری
 8. تست Power Meter & Light Source /OTDR
 9. نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات اکتیو سرور، سوئیچ های لایه دوم و سوم،OLT ،Master Repeater& Slave Repeater  ودیگر تجهیزات مربوطه.
 10. تهیه نقشه As Built  و AutoCad مسیر پروژه
 11. پشتیبانی و عیب یابی از پروژه های انجام شده

شرکت آران تلکام افتخار این را دارد که تجهیزات اکتیو و پسیو مورد نیاز کارفرمایان محترم را از داخل و خارج از کشور تامین نماید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در این باره با استفاده از اطلاعات تماس موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.